با بهترين مودم ايرانسل آشنا شويد!


شرکت ايرانسل با در دست داشتن تکنولوژي اينترنت پرسرعت توانسته به ارائه بهترين خدمات اينترنتي و عرضه بهترين مودم ها بپردازد و نظر بسياري از کاربران را براي استفاده از خدمات اينترنتي به خود جلب کند. در ادامه قصد داريم به معرفي بهترين مودم ايرانسل بپردازيم. با ما همراه باشيد.


تاريخچه پيدايش اينترنت


سال هاي سال است که فناوري اينترنت به زندگي بشر قدم گذاشته و مي‌توان گفت اين فناوري به طور حتم جزو جدايي ناپذير زندگي افراد شده است؛ همچنين تقريبا اکثر فعاليت افراد و کسب و کارها به اينترنت وابسته مي‌باشد. در گذشته براي اتصال به اينترنت بايد اقدام به خريد کارت اينترنت مي‌کرديد و با خط تلفن ثابت متصل به رايانه وارد اين دنياي گسترده مي‌شديد؛ به مرور ADSL وارد بازار شد و اينترنت پرسرعت‌تري را در اختيار کاربران گذاشت. در نهايت با پيشرفت تکنولوژي، شاهد روش هاي مقرون به صرفه‌تري شديم که اينترنتي بسيار پرسرعت و باکيفيت را با خود به همراه آورد؛ مودم ها جزو همين دسته مي‌باشند.


انواع مودم هاي ايرانسل


مودم TF-i60


اين مودم محصول شرکت هوآوي مي‌باشد که ايرانسل به عنوان نماينده اين شرکت بزرگ اقدام به عرضه آن در بازار ايران کرده است. اين مودم با پشتيباني از نسل 4 و 4?5 با سيم کارت معمولي مي‌تواند اينترنتي پرسرعت را در اختيار کاربران قرار دهد. به دليل داشتن دو محل براي جايگذاري سيم کارت، شما مي‌توانيد علاوه بر سيم کارت معمولي از سيم کارت هاي LTE نيز براي متصل شدن به اينترنت استفاده کنيد. مودم TF-i60 به وسيله يک آداپتور انرژي مورد نياز خود را تامين مي‌کند. شما مي‌توانيد هم از طريق کابل و هم به صورت وايرلس به اين مودم متصل شويد.


 


مودم ايرانسل tf-i60


سرعت مودم TF-i60 براي انتقال داده ها حدود 300 مگابايت بر ثانيه مي‌باشد. با استفاده از اينترنت تلفن همراه هيچگاه توانايي رسيدن به اين سرعت را نخواهيد داشت؛ زيرا سخت افزارهاي به کار رفته در تلفن همراه، توانايي پاسخگويي اين سرعت را ندارند. از طريق وايرلس تا 30 کاربر به طور همزمان مي‌توانند به اين مودم متصل شوند؛ بنابراين بهترين انتخاب براي شرکت ها و سازمان ها مي‌باشد. چراغ هاي LED قرار گرفته در جلوي مودم نشان دهنده عملکرد مودم هستند. نقاط قوت اين مودم شامل: قدرت بسيار بالاي آن و آنتن دهي بسيار خوب است که با وجود چنين نقاط قوتي قيمت آن به نسبت بالا مي‌باشد. در کل مي‌توان گفت مودم نام برده بهترين مودم ايرانسل از لحاظ کارايي و عملکرد است.


مودم GP-2101 plus


اين مودم توسط شرکت ايرانسل عرضه شده و به عنوان يک مودم روميزي شناخته مي‌شود. مودم GP-2101 plus مي‌تواند به وسيله سيم کارت به اينترنت متصل شود. براي اتصال به اينترنت از طريق اين مودم مي‌توانيد هم از پورت هاي قرار گرفته در پشت آن بهره مند شويد و هم به صورت وايرلس به آن متصل شويد. در صورت بروز مشکل مي‌توانيد از دکمه هاي ريست و WPS براي راه اندازي مجدد اين مودم استفاده کنيد.


 


مودم ايرانسل GP2101-plus


سرعت مودم GP-2101 plus  نسبت به مدل  کمي پايين تر است و سرعت دانلود آن 120 مگابايت و سرعت آپلود آن 30 مگابايت بر ثانيه مي‌باشد. اين مودم به وسيله برق شهري تغذيه مي‌شود و نمي‌توانيد آن را به صورت همراه با خود داشته باشيد. توانايي آن براي اتصال کاربران به طور همزمان تا 32 نفر مي‌باشد. نقاط قوت اين مودم عبارت است از: سرعت مناسب و آنتن دهي نسبتا خوب. خوب است بدانيد اين مودم از ظاهر خوب و دلچسبي برخوردار نيست و همين موضوع تبديل به نقطه ضعف آن شده است. بهترين مودم ايرانسل به نسبت هزينه پرداختي براي آن، مودم GP-2101 مي‌باشد؛ بنابراين اگر بحث مالي براي خريد مودم مطرح است، اين مودم به نسبت خدمات و نقاط قوتي که دارد از قيمت بسيار خوبي برخودار است.


مودم LH96


برخلاف تصور عموم هر مودم سيم کارت خوري قابل حمل يا به اصطلاح همراه نيست. مودم LH96 در دسته مودم هاي سيم کارت خور همراه قرار دارد. اين مودم محصول شرکت ايرانسل است، وزني بسيار کم (کمتر از 100گرم) دارد و شما مي‌توانيد آن را در داخل جيب يا کيف خود قرار دهيد. اين مودم تنها به صورت وايرلس قادر به ارائه خدمات اينترنت است. يک نمونه از ويژگي هاي برجسته اين مودم پشتيباني از کارت حافظه MicroSD تا 32 گيگ مي‌باشد. سرعت انتقال داده (حدود 150 مگابايت ثانيه) اين مودم، بسيار مطلوب مي‌باشد و بدون هيچ قطعي در آنتن مي‌توانيد اينترنت باکيفيت و پرسرعتي را در اختيار شما قرار دهد.


 


مودم ايرانسل LH96


کيفيت بسيار خوب، باطري قوي و با دوام و سرعت مناسب از نقاط قوت اين مودم همراه مي‌باشد؛ همچنين قيمت بالاي آن يک نقطه ضعف محسوب مي‌شود. باطري اين مودم، بسيار با دوام است و در عرض کمتر از 8 ساعت به طور کامل شارژ مي‌شود. مودم LH96 بهترين مودم ايرانسل در دسته مودم هاي همراه مي‌باشد و اگر از لحاظ مالي محدوديتي براي شما وجود ندارد مي‌تواند انتخاب مناسبي باشد.


 


 


مي‌توانيد براي مطالعه مقالات ديگر، بازديد و خريد از سايت به لينک خريد مودم ايرانسل کليک کنيد:


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

کودک من خرابي هاي مشعل گازوئيل سوز | طريقه رفع عيب و راه اندازي آن Heather خاطرات ترش و شيرين Thomas دانلود مقاله و تحقيق پمپ آب banimode Mike Sirun Sona